TNPW06038K66BYEA
MFR.Part #
TNPW06038K66BYEA
JLCPCB Part #
C1716846
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS