CPR205R600JF10
MFR.Part #
CPR205R600JF10
JLCPCB Part #
C1485260
Description
-65℃~+275℃ 20W 5.6Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS