CPR2056R00JF10
MFR.Part #
CPR2056R00JF10
JLCPCB Part #
C1485490
Description
-65℃~+275℃ 20W 56Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS