CPR2027R00JE10
MFR.Part #
CPR2027R00JE10
JLCPCB Part #
C3559772
Description
-65℃~+275℃ 20W 27Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS