RN55D2872FB14
MFR.Part #
RN55D2872FB14
JLCPCB Part #
C3564662
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors