RNC50H1002BSM22
MFR.Part #
RNC50H1002BSM22
JLCPCB Part #
C3422540
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors