CPR15820R0KF10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR15820R0KF10
JLCPCB Part #
C1485206
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 15W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS