RN65D57R6FRSL
MFR.Part #
RN65D57R6FRSL
JLCPCB Part #
C3567527
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors