CPR152R700KE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR152R700KE10
Description
-65℃~+275℃ 15W 2.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS