Y1630750R000T9W
MFR.Part #
Y1630750R000T9W
JLCPCB Part #
C4108967
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS