CPR10R8200JE10
MFR.Part #
CPR10R8200JE10
JLCPCB Part #
C1486381
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 820mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS