RN55D3320FRSL
MFR.Part #
RN55D3320FRSL
JLCPCB Part #
C1785019
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors