Y07072K61000T9L
MFR.Part #
Y07072K61000T9L
JLCPCB Part #
C1490790
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS