CPR15R1100JE10
MFR.Part #
CPR15R1100JE10
JLCPCB Part #
C1486577
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 15W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS