H46K49DYA
MFR.Part #
H46K49DYA
JLCPCB Part #
C1409605
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS