RN55C4534FRE6
MFR.Part #
RN55C4534FRE6
JLCPCB Part #
C1803420
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors