H8422RBZA
MFR.Part #
H8422RBZA
JLCPCB Part #
C1406425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS