CPR103R300KE10
MFR.Part #
CPR103R300KE10
JLCPCB Part #
C1485742
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS