ROX8J1K2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX8J1K2
JLCPCB Part #
C3387014
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 1.2kΩ 8W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS