CP001010K00KE143
MFR.Part #
CP001010K00KE143
JLCPCB Part #
C1491769
Description
-65℃~+275℃ 10W 10kΩ Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS