CPR071R000KE10
MFR.Part #
CPR071R000KE10
JLCPCB Part #
C1484689
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS