CPR05R2400KE31
MFR.Part #
CPR05R2400KE31
JLCPCB Part #
C1431278
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS