BFC237543681
MFR.Part #
BFC237543681
JLCPCB Part #
C3782504
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 680pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS