HBE682MBBCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBE682MBBCF0KR
JLCPCB Part #
C1638099
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
15mm 2kV 6.8nF 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS