CPR05R2200JE14
MFR.Part #
CPR05R2200JE14
JLCPCB Part #
C1482828
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS