CP000316R00JE66
MFR.Part #
CP000316R00JE66
JLCPCB Part #
C19523778
Description
-65℃~+275℃ 16Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS