CPR05820R0JE14
MFR.Part #
CPR05820R0JE14
JLCPCB Part #
C1479878
Description
-65℃~+225℃ 5W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS