Y0007121K000B9L
MFR.Part #
Y0007121K000B9L
JLCPCB Part #
C1483374
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS