Y162711K3000B13R
MFR.Part #
Y162711K3000B13R
JLCPCB Part #
C4321761
Description
-55℃~+150℃ 11.3kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS