P0805E26R66BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E26R66BNT
JLCPCB Part #
C4063414
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS