CPR051R300KE31
MFR.Part #
CPR051R300KE31
JLCPCB Part #
C1430401
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS