RN65D1911FR36
MFR.Part #
RN65D1911FR36
JLCPCB Part #
C3550606
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors