CPR051R000KE31
MFR.Part #
CPR051R000KE31
JLCPCB Part #
C1430563
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS