CPR0391R00KE31
MFR.Part #
CPR0391R00KE31
JLCPCB Part #
C1429846
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3W 91Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS