Y08757K06000F9L
MFR.Part #
Y08757K06000F9L
JLCPCB Part #
C1494241
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 7.06kΩ Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS