CPR0336R00KE14
MFR.Part #
CPR0336R00KE14
JLCPCB Part #
C1479694
Description
-65℃~+275℃ 36Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS