Y000716K2210T9L
MFR.Part #
Y000716K2210T9L
JLCPCB Part #
C1473623
Description
-55℃~+125℃ 16.221kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS