CPR0320R00JB14
MFR.Part #
CPR0320R00JB14
JLCPCB Part #
C1482716
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS