CPR0320R00JE14
MFR.Part #
CPR0320R00JE14
JLCPCB Part #
C3485456
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS