GDZ4V3B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ4V3B-HG3-18
JLCPCB Part #
C7197942
Description
1 Independent 100Ω 1kΩ 200mW 4.17V~4.43V 4.3V 5uA@1V SOD-323 Zener Diodes ROHS