CPL15R0800JE14
MFR.Part #
CPL15R0800JE14
JLCPCB Part #
C1496523
Description
-65℃~+275℃ 15W 80MΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS