CRCW08055K23FKTA
MFR.Part #
CRCW08055K23FKTA
JLCPCB Part #
C3999361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount