CPL10R1000JE31
MFR.Part #
CPL10R1000JE31
JLCPCB Part #
C1431520
Package
Plugin,D8.7xL47.6mm
Description
-65℃~+275℃ 100MΩ 10W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS