Y4027121K000B0W
MFR.Part #
Y4027121K000B0W
JLCPCB Part #
C4265020
Description
-55℃~+150℃ 121kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount