Y6071519R5126V9L
MFR.Part #
Y6071519R5126V9L
JLCPCB Part #
C1491177
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 519.5126Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS