Y00621K50000F9L
MFR.Part #
Y00621K50000F9L
JLCPCB Part #
C1465479
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS