MMB02070C1400FB200
MFR.Part #
MMB02070C1400FB200
JLCPCB Part #
C2140484
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W 350V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS