CP0020R2400KE66
MFR.Part #
CP0020R2400KE66
JLCPCB Part #
C19615140
Description
-65℃~+275℃ 20W 240mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS