TNPW080556K0BXTA
MFR.Part #
TNPW080556K0BXTA
JLCPCB Part #
C4103046
Description
-55℃~+125℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount