ERL072R0000GKEK500
MFR.Part #
ERL072R0000GKEK500
JLCPCB Part #
C3503261
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors